Jste zde:
Andělský sen Nabídka světlohry světlohra zdraví feng-shui

světlohra zdraví feng-shui

světlohra zdraví feng-shui

Kód zboží: 2018010011

!!! VELKÁ křišťálová koule průměr 5 cm !!! z křišťálového skla se třemi řadami kamínků.

Podporuje zdraví, klid a pohodu v domově.

Energie koule je posílena kamínky:

Křišťál, Jadeit, Olivín, Malachit. 

Dále jsou použity skleněné korálky a třpytivá Shamballa korálka se skleněnými kamínky.

Délka včetně očka k zavěšení je cca 33 cm.

Výborná Feng shui pomůcka. Harmonizuje energii v místnosti a aktivně stimuluje energii člověka. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. Odbourává vliv negativní energie. Znásobuje pozitivní účinky světla. Proto je nejvhodnější umístit křišťál tam, kam dopadá sluneční světlo(zavěsit na okno,záclony,lustr, apod.) po místnosti pak vytváří nádherné duhové odlesky.

------------------------------------------------------------

Křišťál - je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly.

Zelený jadeit - uklidňuje nervový systém, harmonizuje nefungující vztahy, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdce.

Olivín - přitahuje peníze, lásku a štěstí, používá se jako ochranný amulet. Tiší vztek a nervozitu, podporuje klidný spánek, odráží negativitu zpět k majiteli. Čistí srdeční čakru a solar plexus, odstraňuje staré pocity viny a lpění na minulosti. Podporuje rychlý duchovní růst. Pomáhá při odpuštění, potlačuje žárlivost a lítost. Pomáhá přijmout odpovědnost za vlastní život. Zamezuje letargii. Léčí problematické vztahy.Uklidňuje, má regenerační účinek na tkáně. Působí na kůži. Posiluje metabolizmus, pomáhá při porodu. Mírní depresi.  

Malachit-důležitý ochranný a léčivý kámen. Snadno pohlcuje negativní energie a znečišťující látky, které odebírá přímo z těla nebo atmosféry.Čistí elektromagnetické znečištění. Je to silný ochranný kámen, zejména u dětí slouží jako ochrana proti pádům. Ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. 

Cena: 987 Kč
Andělský sen