Jste zde:
Andělský sen Nabídka světlohry Světlohra - feng-shui xxl základní 1.čakra

Světlohra - feng-shui xxl základní 1.čakra

Světlohra - feng-shui xxl základní 1.čakra

Kód zboží: 201805019

Velká světlohra feng shui xxl
Pro dodání síly prosadit se a vytrvat, schopnost "stát nohama na zemi",získání energie. 

ČAKROVÁ KOULE - základní první čakra

Křišťálová koule průměr 4 cm z křišťálového skla zabarvená do červena.

Energii koule jsem posílila přidáním opracovaných kamínků KŘIŠŤÁL, Červený JASPIS, GRANÁT. Dále jsou použity korálky Shamballa s kamínky, korálky s duhovým efektem, barevný rokajl.

Délka včetně očka k zavěšení je 31 cm.

Působí na 1.ČAKRU /aktivuje jí a pomáhá čistit/

element země, ovlivňuje všechno pevné,páteř,kosti,zuby,nehty,nohy,krev,tlusté střevo.

Poskytuje "pevnou půdu pod nohama" na které si můžeme vystavět náš život, zásobuje nás nutnou energií pro tvořivou činnost ve světě.

Do oblasti působení první čakry patří také budování existence, materiální zabezpečení.

Výborná Feng shui pomůcka. Harmonizuje energii v místnosti a aktivně stimuluje energii člověka. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. 

Odbourává vliv negativní energie. Znásobuje pozitivní účinky světla. Proto je nejvhodnější umístit křišťál tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno,záclony,lustr, apod.) po místnosti pak vytváří nádherné duhové odlesky.

Křišťál - je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly.

Červený  jaspis je ochranným kamenem. Odráží negativitu zpět původci. Uklidňuje rozbouřené city. Uzemňuje energii. Napravuje nepříznivé situace. Pozvedává krásu a půvab. Přináší zdraví a sílu. Podněcuje základní čakru. Snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky. 

Granát Almandin- má silné regenerativní účinky,dodává životní sílu, přináší hlubokou lásku, otevírá vyšší mysl,probouzí v člověku štědrost a soucit. Podporuje zrak, léčí játra a slinivku břišní.

Cena: 823 Kč
Andělský sen