Jste zde:
Andělský sen Nabídka orgonity Strom života - léčím tvé sdce

Strom života - léčím tvé sdce

Strom života - léčím tvé sdce

Kód zboží: 201902003

Orgonitový přívěsek o průměru 31mm.

Složení: český granát, jantar, červený jaspis, malachit, krystal křišťálu, měď, hliník, bronz, pryskyřice, očko a strom bižuterní kov stříbrné barvy, dozdobeno třpytkami. 

Zavěšen na šňůrce nebo kůži. S popiskem.

Křišťál: - nezbytnost v každém orgonitu, kámen k běžnému použití kdykoli je ho zapotřebí, jako prevence pro zdraví, očistné vody, proti slabosti při změnách počasí, proti všem bolestem, nebo jako ochranný amulet pro štěstí, vyrovnává a neutralizuje patogenní zóny... 

Orgonit - harmonizuje prostředí a neutralizuje:- elektrosmog (elektromagnetické záření z veškeré elektroniky)- patogenní zóny- psychosomatické zóny (nálady, emoce, stresy...)Orgonit čistí vše, co čistit potřebuje.

Orgonity jsou účinné transformátory energie, přitahují energii ze svého okolí do sebe, uvnitř ji přeměňují díky opakovaným průchodům skrze krystal křišťálu na čistší, zdravější, s vyššími vibracemi. Pročištěnou energii pak v pulsech vypouštějí ven do svého okolí.

 SLOŽENÍ ORGONITU:

Základní orgonit se vyrábí ze třech složek - organické, anorganické a přidaného kamene (krystal křišťálu). Organická složka zde představuje typicky pryskyřici (funguje i smůla ze stromů, včelí vosk nebo sádra...), která obsahuje krystalickou mřížku. Její funkce je, že do sebe natahuje negativní energii (elektrosmog...). Druhá složka je anorganická, složená z kovových částic  (železo, hliník, meď, mosaz, bronz). Její funkce spočívá v tom, že tvoří překážku pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí, zrychluje. Křišťál má účel zesilovat a formovat energii a je programovatelný. Kovové částice mají tendenci pročištěnou energii odvádět ven. Při zatvrdnutí pryskyřice, působí na kámen značný tlak, který způsobuje tzv. Piezoelektrický jev (schopnost krystalu generovat elektrické napětí při jeho deformování) - kámen funguje jako "zdroj".

Dále mohou být v orgonitu ještě další komponenty, které ještě zesilují účinek (spirály, minerály, kameny z posvátných míst, talismany apod.).  Jako dekoraci lze použít např. suché květiny, mušle, korálky apod. nesnižují účinnost orgonitu, ale neměly by převahovat nad prvky funkčními.

 

KDO ORGONIT VYMYSLEL?

Praotcem orgonitu je americký vědec rakouského původu Dr. Wilhem Reich, který zkoumal energii ve všem živém a nazval ji Orgon( je to totéž jako Prána, Čchi, Ki, Životní energie...). Jeho Orgonový akumulátor dokázal léčit lidi, jeho Cloud Buster (trhač mračen) dokázal i měnit počasí. Byl v kontaktu s Einsteinem a Teslou (na internetu najdete spoustu článků a videí o tomto neobvyklém muži).

 

JAK ORGONIT NAPROGRAMOVAT?

Vložíme orgonit do dlaní a dáme mu čistý záměr (náš cíl, sen, ať nás léčí či ať dobře spíme apod.) Vložíme tak do něj informaci, na které bude krystal křišťálu pracovat.Před samotnou výrobou orgonitů kameny čistím a nabíjím. Do krystalu vkládám informaci, ať uzdravuje. Pokud chcete ode mne vložit do krystalu ještě jinou informaci nebo ho zasvětit do některých energií, tak mi to napište do objednávky (tato služba je zdarma).Pokud na toto nevěříte a orgonit se Vám přesto líbí, můžete ho mít jako těžítko, dekoraci či šperk.

 

JAK PEČOVAT O ORGONIT?

Orgonitové těžítko sem tam omyjte od prachu vlažnou vodou a utřete bavlněným hadříkem. Nepoužívat saponáty, mýdla apod. ani horkou vodu.

O orgonitový šperk pečujeme podobně jako o bižuterii, nandáváme poslední a sundáváme první. To znamená, že šperk nasadíme až po použití krému, parfému, laku na vlasy apod. Večer omyjeme orgonitový šperk vlažnou vodou a utřeme bavlněným hadříkem, omyjeme tak nánosy potu, krému, make upu apod.. Se šperkem nespěte, nechte na nočním stolku nebo v truhličce na šperky. Jen tak Vám orgonit zůstane nejdéle krásně hladký a lesklý.

 

JAKÝ ORGONIT SI VYBRAT?

Vybírejte jen svou intuicí.

Cena: 895 Kč
Andělský sen