Jste zde:
Andělský sen Nabídka orgonity orgonity 2 jakkost Orgonitový kužel tvořivost s karneolem

Orgonitový kužel tvořivost s karneolem

Orgonitový kužel tvořivost s karneolem

Kód zboží: 820160707001

Tato nabídka ihned k odeslání, vystaven Certifikát, dárkově baleno
2. jakost orgonitu ... lehce zbarvena pryskyrice, ktera nema na vlastnosti vliv.

*Lotos - první květ Světa

*Lotos - symbol Harmonie mužského a ženského počátku

*Lotos - symbol Znovuzrození, Čistoty, Cudnosti, Krásy, Života, Štěstí, Jednoty

*Lotos v bílé barvě - duchovní dokonalost

Obsahuje: Křišťál Iris, filigránový květ v kterém je vložen Karneol, české granátky

Hmotnost : 35/40g
Rozměr: základna 4cm, výška 3,5cm.

Poupě Lotosu - je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonové energie do 10m ( dle vnímavosti majitele ).

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Karneol - velmi oblíbený polodrahokam - nositel štěstí...jeho výrazná barva nás nabíjí energií a motivuje k tvořivosti, také je vhodný při problémech s krví - tiší rozbouřenou krev. Ovlivňuje a reguluje trávicí soustavu a vše s ní spojeno. Ve starověku se nosil jako ochranný kámen. Aktvivace 2.Čakry... Jiskra Ženy

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Celý čirý, poslední vrstva bílá

*************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály -  že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon s krystalem křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Bude přiložena rada/návod jak využít orgonit k mentální technice ALFA / pozitivní myšlení.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Cena: 121 Kč
Andělský sen