Jste zde:
Andělský sen Nabídka Léčivé šperky léčivé náramky, náhrdelníky Náhrdelník láska s růženínem a akvamarínem

Náhrdelník láska s růženínem a akvamarínem

Náhrdelník láska s růženínem a akvamarínem

Kód zboží: 201409147

Ručně vyráběný náherdelník s tromlovanými kousky růženínu a akvamarínu.

AKVAMARÍN

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Vodnář, Ryby, Váhy, Blíženci

• Název odvozený z latinského aquamarina (mořská voda) je odrůdou berylu. Může mít různě odstíny v různé sytosti. Akvamarín symbolizuje mořský živel a proto odjakživa byl talismanem námořníků.

Charakteristika:

• Vyniká důležitou vlastností pro drahokamy vysokou tvrdostí
• Na Mohsově stupnici tvrdosti má stupeň 7
• Zbarvení je zelená, modrozelená nebo světle modrá, ojediněle žlutá
• V historii byly známé akvamaríny typu Maxixe – sytě modré, velmi drahé

Esoterika:

• Akvamarín je minerál štěstí a dobré pohody

RŮŽENÍN

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Býk, Váhy

• Růženín je nejsladším odstínem v duze barev křemenných odrůd. Růženín je průsvitná až průhledná odrůda křemene růžové barvy. Ve většíně případech netvoří krystaly a pokud ano, nepřesahují 1 cm, vyskytuje se v podobě masivních seskupení.

Charakteristika:

• Růženín je oblíbený užitkový minerál - nejen výroba šperků ale i mnoho větších předmětů jako jsou číše a vázy.
• Má poměrně vysokou tvrdost 7 podle Mohseho tabulky.
• Růženín se těží v Karélii, na Altaji, Madagaskaru, Namibii a Brazílii, kde se vyskytuje i ve formě krystalů.

Esoterika:

• Je univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.
 

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
 
Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody.  Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí  nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. 

Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.
 

 

Cena: 254 Kč
Andělský sen