Jste zde:
Andělský sen Nabídka Andělé Mandaly s poselstvím Archandělů - poznání

Mandaly s poselstvím Archandělů - poznání

Mandaly s poselstvím Archandělů - poznání

Kód zboží: 8201750

Kniha obsahuje 30 RUČNĚ předkreslených mandal formátu A4, nabitých Archandělskými energiemi.

Velmi silný energetický soubor mandal Archandělů.Tyto mandaly vzniklypostupně do zasvěcení autorky do archandělských energií. Vámi vybraná mandala se po vybarvení stane vaší ochranou. Otevřme náruč a dovolme uvolnění cest pro nové možnosti skrze tyto archandělské mandaly. Mandaly jsou nástrojem pro působení jemněhmotných energií a my tuto možnost můžeme využít a aktivovat skrze malování.

Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci, jejich původ sahá do indické a tibetské kultury. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo "mandala" pochází ze staroindického jazyka a znamená "kruh".

Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, můžeme se s nimi setkat všude kolem nás, třeba v přírodě.

Archandělé jsou nejvíce vyzařujícími bytostmi, které se zjevují lidstvu. Anděl s větším světlem, než je například Michael, by byl příliš jasný a smrtelníci by při jeho spatření mohli oslepnout. Co se počtu archandělů týče, tak obecně je přijímán počet sedmi, i když křesťanské církve uznávají pouze dva. Okultní angelologie vyzdvihuje čtyři jako archanděly čtyř větrů a čtyř živlů. To vytváří základnu pro andělský ekvivalent „kruhu síly“ neboli léčivého kruhu Indiánů, který je zřejmě nejzákladnějším rituálem známým člověku a je v souladu s tradicemi na celém světě. Zbývající tři archanděly tvoří „planetární andělé“. Existuje mnoho různých seznamů těchto sedmi archandělů, ale ve všech je Michael a Gabriel, většinou také Rafael a zpravidla i Uriel.

Cena: 299 Kč
Andělský sen