Jste zde:
Andělský sen Nabídka Andělé andělské šperky Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s rubínem a ulexitem

Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s rubínem a ulexitem

Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s rubínem a ulexitem

Kód zboží: 2017061713

Ručně dělaný tepaný přívěsek - ANDĚL - z chirurgické oceli Osteofix, roztepaný s ulexitem a odrátkovaným, krásným rubínem. 

Vhodný pro alergiky pro svůj hypoalergenní materiál.

Délka celéko přívěsku cca 5cm, délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) cca 4cm.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

RUBÍN

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Užití: síla, radost,ochrana, bohatství, proti nočním můrám, odvaha

Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars. Je to kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Ulexit

představuje skvělého pomocníka při meditacích i relaxacích. Zlepšuje představivost a podporuje kreativitu. Kromě toho svému majiteli propůjčuje schopnost jasného úsudku. Lze ho doporučit všem jedincům, kteří chtějí začít podnikat, ale zatím nevědí v čem.

Ulexit má blahodárný vliv na oči, kterým prý dokáže vrátit ztracený jas.

 

Cena: 545 Kč
Andělský sen