Jste zde:
Andělský sen Nabídka Andělé Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem achát červený

Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem achát červený

Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem achát červený

Kód zboží: 2016031620

Keramická soška o velikosti cca 24 cm doplněna Achátem červeným  , barva   přírodní  bílá  pálená hlína, křídla z lakovaného měděného drátu.
Achát může mít různé tvary.

 Anděl má jemný svítící efekt .V ceně je  keramický kalíšek k možnosti svícení čajovou svíčkou.

Otvory na svícnu jsou v řádu posvátné geometrie , ve kterém je znázorněn  květ života......přičemž schéma zůstává utajeno.

barva přírodní pálená hlína. Kámen je vždy unikátem..

Achát červený

ZDRAVÍ:

-Zmírňuje alergie a nechutenství
-Působí proti poruchám prokrvení a proti chladným končetinám a také stimuluje činnost žaludku. 

DUŠE:
-Dává důraz na rozhodnost a vytrvalost, a též při ztrátě energie dodává aktivitu.

 Jedná se o velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kamenykteré nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu.

Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang, představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě. Jako kámen schopný konejšit a uklidňovat funguje achát sice pomalu, ale poskytuje velkou sílu. Jeho mnohonásobné vrstvy dokážou vynést na světlo dosud ukryté informace.

V duševní rovině achát citlivě napomáhá k tomu, aby jeho majitel přijímal sám sebe, čímž podporuje jeho sebedůvěru. Achát vylepšuje duševní život, neboť posiluje schopnost soustředění. Láska achátu k pravdě dodává člověku odvahu, aby byl sám k sobě upřímný, dokáže vyvolávat vzpomínky. Povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností vedoucích k duchovnímu růstu a vnitřní stabilitě.

V citové rovině achát pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost,  kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, neboť odstraňuje vnitřní napětí.

Léčebné využití: Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže léčit citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní nemoci.

Foto je ilustrativní. Tvar a odstín kamene se může lišit.

Cena: 1 170 Kč
Andělský sen