Jste zde:
Andělský sen Nabídka Andělé Andělský svícen Ochránce VELKÝ s polodrahokamem jaspisové srdce

Andělský svícen Ochránce VELKÝ s polodrahokamem jaspisové srdce

Andělský svícen Ochránce VELKÝ s polodrahokamem jaspisové srdce

Kód zboží: 20201001

Ručně vyrobený autorský svícen - soška s uzdravujícím léčivým jaspisovým srdcem.

Keramická soška o velikosti cca 28 cm doplněna červeným Jaspisem.

Barva a materiál je přírodní pálená hlína, křídla z lakovaného měděného drátu. 

Anděl má jemný svítící efekt .

V ceně je  keramický kalíšek k možnosti svícení čajovou svíčkou.

Otvory na svícnu jsou v řádu posvátné geometrie , ve kterém je znázorněn  květ života......přičemž schéma zůstává utajeno.

Jaspis červený, kámen odvahy a vitality posiluje sebedůvěru, pevnou vůli, odvahu a vitalitu. Podporuje nezištnost, empatii, skromnost a šlechetnost. Uklidňuje emoce, urovnává hádky, povzbuzuje nás k vytrvalosti a pomáhá dotáhnout načaté věci. Také může kámen pomoci  u Vás doma, kde bude absorbovat elektromagnetické a environmentální znečištění.

Jaspis červený podporuje oběhový systém, pomáhá léčit žaludeční a zažívací potíže, poruchy krvetvorby. Detoxikuje organizmus, posilňuje imunitu, pomáhá při chorobách žlučníku, žaludku a jater. Významně harmonizuje prostor, pohlcuje elektromagnetic­ký smog.

Vhodné pro znamení- panna, vodnář, ryby

Feng-šuej /výslovnost, čínsky pchin-

jinem fēngshuǐ, znaky zjednodušené 风水, tradiční 風水; česky „vítr a voda“/je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

Feng-šuej má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinu a jangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku. Jedním z pilířů této nauky je i čínská astrologie. V mnoha ohledech se podobá indickému systému Vástu šástra.

Anděl přináší do našich životů světlo, klid, harmonii a lásku. Poskytuje nám pocit ochrany a bezpečí.

Cena: 1 549 Kč
Andělský sen