Jste zde:
Andělský sen Nabídka Léčivé šperky léčivé náramky, náhrdelníky, náušnice Andělská láska - Náramek z měsíčního kamene a křištálu

Andělská láska - Náramek z měsíčního kamene a křištálu

Andělská láska - Náramek z měsíčního kamene a křištálu

Kód zboží: 20190123

Náramek pro přitažení lásky k nám a zesílení intuice, vhodný také při těhotenství nebo pro početí.

Náramek je zhotoven z kamínků AA KŘIŠŤÁLU, MĚSÍČNÍHO KAMENE-pravý. Uprostřed Andílek z kuliček Křišťálu /průměr 6mm,8mm/.

Zavírání na karabinku

Délka náramku včetně uzavírání je cca 19 cm.

---------------------------------------------------------

KŘIŠŤÁL - je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti

- pomáhá čistit a aktivovat sedmou základní čakru

MĚSÍČNÍ KÁMEN - je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Cena: 390 Kč
Andělský sen