Jste zde:
Ochranné symboly, MANDALY Andělský sen Články

Ochranné symboly, MANDALY

Ochranné symboly, MANDALY
8.5.2018

Nádherné ručně zpracované šperky s Mandalou a s ochranou symbolů posvátné geometrie, více ZDE http://www.andelskysen.cz/nabidka/sperky-s-mandalou/

Přívěšky s grafickým motivem posvátného symbolu s vysokou energií - znakem Atlantidy, vytvořené ve speciálním programu je zalitý do křišťálové čiré, tvrdé a vysoce lesklé pryskyřice. Nejen že bude dodávat energii, ale bude i krásně zdobit každou ženu

Délka přívěšku je 2,5 cm, je zavěšený na lanku nebo řetízku cca 45 cm dlouhém.

Symbol Atlantis (bájné Atlantidy) je vysoce ochranný, s vysokou energií a zářením, boží láska.Atlantský znak obsahuje geometrické tvary, které mají svůj význam a symboliku. 

Trojúhelník zobrazuje pohyb, světlo, plamen, život, rovnováhu, plodnost země, nekonečno. Přes trojúhelník plyne moudrost, boží sila a krása. Má ochranný význam, symbolizuje moudrost, sílu a harmonii. Jeho tři stěny představuji i tři spektra života - minulost, přítomnost, budoucnost, stejně jako nebe, zemi a svět či narození, život, smrt nebo tělo, mysl a duše.Dalším prvkem v symbolice Atlantského znaku jsou obdelníky. Tři větší a šest menších, symetricky uložených. Obdelník je znakem moci a stability, symbolizují božský rozum, dokonalost, objevování, materiální svět. Představují celistvost, pořádek a rovnováhu, spravedlnost, stálost, pravdu a věrnost.

Květ života - posvátný symbol, který sjednocuje naši mysl, srdce i duši. Květ života může sloužit jako zrcadlo, ve kterém můžete nalézat svůj potenciál, je v něm zobrazený celý život. Má schopnost ukazovat, jak je vše propleteno. Pochopíte provázanost života a vše se začne spojovat. Začnete vidět jednotu, které jsme všichni součástí a začnou se tak hojit rány z odloučení a posílí se vztahy. Život začne být volnější a jasnější, začnete si ho naplno užívat.

Zpět na přehled

Andělský sen