Jste zde:
Andělský sen Nabídka světlohry Světlohra - feng-shui, ochranná, proti depresi, potlačuje strachy

Světlohra - feng-shui, ochranná, proti depresi, potlačuje strachy

Světlohra - feng-shui, ochranná, proti depresi, potlačuje strachy

Kód zboží: 201805020

!!! MAXI křišťálová koule průměr 6 cm !!! z křišťálového skla se třemi řadami kamínků.

Chrání majitele proti negativním myšlenkám, sklonům k depresi a potlačuje strachy.

Energii koule jsem posílila přidáním opracovaných kamínků:

Křišťál, Labradorit, Záhněda, Vločkový Obsidián

Dále jsou použity skleněné korálky v různých barvách a dominantnější Shamballa černá korálka s třpytivými skleněnými kamínky.

Délka včetně očka k zavěšení je cca 35 cm.

Výborná Feng shui pomůcka. Harmonizuje energii v místnosti a aktivně stimuluje energii člověka. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. 

Odbourává vliv negativní energie. Znásobuje pozitivní účinky světla. Proto je nejvhodnější umístit křišťál tam, kam dopadá sluneční světlo(zavěsit na okno,záclony,lustr, apod.) po místnosti pak vytváří nádherné duhové odlesky.

--------------------------------------------------------------------

Křišťál - je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly.

Labradorit-pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Záhněda - výborný proti depresím a dalším negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací  a ochranný kámen, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikaci, potlačuje noční můry, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací. Očišťuje mysl při meditaci, čistí a harmonizuje základní čakru.

Vločkový Obsidián-zosobňuje čistotu, zajišťující úlevu, rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Pomůže rozpoznat špatné myšlenky a oprostit se od nich. Umožňuje zbavit se chybných způsobů uvažování. Je kamenem pravdy a upřímnosti, čímž umožňuje člověku mluvit a jednat tak, jak to cítí. Přináší klid a vnitřní soustředění. Zlepšuje schopnost meditace.

Cena: 1 367 Kč
Andělský sen