Jste zde:
Andělský sen Nabídka orgonity Orgonitové srdíčko pro rovnováhu, radost a lásku

Orgonitové srdíčko pro rovnováhu, radost a lásku

Orgonitové srdíčko pro rovnováhu, radost a lásku

Kód zboží: 201903030

Orgonitek ve tvaru srdíčka / přívěsek.

Tento přívěsek / srdíčko je vyrobeno při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Vhodný pro všechna znamení Zvěrokruhu...

Barva - čiré s odlesky špon a polodrahokamů, dozdobeno fasetovaným kamínkem a mikrokuličkami, nádherný světelný efekt.

Obsahuje: Křišťál, Rodochrozit / kabošon, Měsíční kámen / Opalit a *3*české granátky

Zavěšení je v ceně, na imitaci hadí kůže ( Stříbřitá nebo Černá ) velmi příjemná na nošení

Rozměr srdíčka - 2,7 x 2,2 cm

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Rodochrozit - kámen štěstí, radosti a lásky...přiložením k srdci, léčí citová zranění.  Také se mu přisuzuje, že ztmeluje protiklady - rovnováha. Pomáhá nám býti objektivní k okolí, rychle se přizpůsobovat. Velmi vhodný při studiu...zbavuje nás trémy a nervozity. Pro svoje vlastnosti je velmi vhodný při onemocnění štítné žlázy, posiluje plíce a horní cesty dýchací, nervový systém...má spoustu kladných vlastností...

Rodochrozit v nás harmonizuje citovou, duševní i tělesnou stránku. Svými jemnými vibracemi v nás uvolňuje veškeré tlaky a otevírá naše srdce nesobecké lásce a léčí emoční rány, podporuje intelekt a kreativitu. Pohání nás ke změnám a přináší nám věci, po kterých opravdu toužíme. Zdravotně se Rodochrozit používá proti migrénám, v oblasti čakry srdce podporuje krevní oběh a dobrou funkci srdce, v oblasti základní čakry (pánev) podporuje správnou funkci močových cest a pohlavních orgánů. 

Měsíční kámen / Opalit - můj nejoblíbenější kámen s výbornými vlastnostmi. Jeho síla se během úplňkového cyklusu mění - v každém fázi se zaměřuje na jiné odstraňování negativ. Proto je universální na všechny problémy jak zdravotní tak emoční. Tento polodrahokam je hlavně určen ženám...umí se rychleji naladit na ženskou auru - srovnává hormonální reakce, které vlastně vše řídí v lidském těle - jak na úrovni samoléčby tak dodání energie a vitality.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Proč si tento orgonitek pořídit?

Krásný neobvyklý šperk...

Když nám náš energetický systém dává signály -  že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Majitele tohoto přívěsku bude orgonová energie chránít před negativní energií ( ze všech elektrospotřebičů,mobilů, PC záření, nemocí a zlých energií ) Bude jeho talisman.

Bude vám pomáhat odstraňovat negativity ve vašem okolí a hlavně bude negativitu přetvářet na pozitivitu ve všech směrech.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí lékařskou péči a ani nedokáže zázraky.

Cena: 669 Kč
Andělský sen